Služby

Jsme tým zkušených profesionálů

STAVBY A REKONSTRUKCE

Postavit či opravit rodinný dùm je složitá záležitost ke které je třeba velké množství znalostí a především zkušeností. V M2 máme nejen znalosti, ale i nezbytné zkušenosti. Provádíme kompletní výstavby a opravy rodinných domů a opravy bytů.

OBKLADY A PODLAHY

Krásná podlaha a obklady jsou vizitkou každé domácnosti. Jejich položení, ale není jednoduchou záležitostí. Svěřte instalaci nám a nebudete toho nikdy litovat. Podívejte se na některé naše předešlé výsledky.

MALOVÁNÍ

Skoro každý se v životě pokoušel vymalovat svůj byt či dùm. Výsledek však bohužel málokdy splnil očekávání. Svěřte svůj dùm či byt do rukou nám. Dokážeme Vám, že o malování interiéru i exteriéru víme vše potřebné a že to umíme.

ZATEPLENÍ

Šokuje Vás každoročně účet za teplo? Chcete ušetřit? Svěřte do naší péče Váš dùm či byt a my Vám dokážeme, že múžete výrazně ušetřit na vytápění. Peníze vložené do zateplení se Vám během několika let vrátí.

FASÁDY

Nejen uvnitř, ale i z vnějšku by měl dům reprezentovat svého majitele. Pokud nejste spokojeni se současným stavem fasády na Vašem domě rádi Vám pomůžeme.

TESAŘSKÉ PRÁCE

Rozhodli jste se postavit nový zahradní domek, pergolu nebo altán, ale nemáte dost zkušeností nebo času? I s tímto náročným úkolem Vám rádi pomůžeme.
Scroll to top